Наша компанія вже більше десяти років професійно виконує покрівельні роботи в Києві області, спеціалізуючись на покрівлі плоских дахів руберойдом і ПВХ мембраною. Ми здійснюємо повний комплекс робіт по створенню покрівлі, що включає пароізоляцію, утеплення, пристрій похилоутворюючого цементної стяжки, наплавление руберойду або монтаж ПВХ мембрани, а також проводимо всі види ремонту плоских дахів.


Які роботи ми виконуємо


Від якості даху залежить мікроклімат в приміщеннях, а також стан стін і термін служби всієї будівлі. Тому покрівельні роботи не терплять дилетантства, вони повинні проводитися тільки професіоналами, які володіють усіма секретами створення функціонального і довговічного покрівельного пирога.


Чому обирають нас

Безкоштовний виїзд фахівця

Ознайомчий виїзд нашого інженера на об’єкт обійдеться вам безкоштовно в будь-якому випадку

Доставка матеріалу на об’єкт

Ми беремо на себе всі турботи про доставку матеріалу на місце роботи – транспортування на об’єкт, підйом на дах

Ми гарантуємо вам якість

На різні види покрівельних робіт ми надаємо гарантію від 3 до 10 років


Послідовність покрівельних робіт

Після звернення клієнта з приводу ремонту або монтажу покрівлі в Києві, ми виконуємо роботи за такою схемою:

 • Технічний огляд. Наш інженер безкоштовно виїжджає на об’єкт і проводить огляд даху для оцінки її стану і визначення переліку необхідних робіт.
 • Заміри. Виконуємо виміри для розрахунку необхідної кількості матеріалів.
 • Підбір матеріалів. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали. При підборі їх вартість погоджуємо з клієнтом.
 • Складання кошторису. Відповідно до нашого прайс-листом на покрівельні роботи і розрахованою кількістю матеріалів складаємо кошторис і надаємо її для ознайомлення замовнику.
 • Демонтажні або монтажні покрівельні роботи. Безкоштовно доставляємо матеріали на об’єкт і виконуємо всі необхідні роботи по ремонту або створення покрівельного пирога.
 • Гарантія на п’ять років. Замовник приймає готову дах і отримує офіційну п’ятирічну гарантію від нашої компанії.

Проведення покрівельних робіт фахівцями нашої компанії здійснюється в мінімальні терміни.


Фотографії робіт

Кровля крыши рубероидом
Замена мягкой кровли
Описание
Ремонт наплавляемой кровли
Описание


Як влаштована покрівля

Плоскі покрівлі представляють собою покрівельний пиріг, що складається з наступних шарів:

 • пароізоляційного
 • утеплювального
 • гідроізоляційного

Для вільного стоку атмосферних вод на плоских дахах створюється невеликий ухил у бік зливної воронки за допомогою похилоутворюючого цементної стяжки. Як утеплювач застосовуються плити екструдованого пінополістиролу або мінеральної вати підвищеної жорсткості (з гідроізоляцією). Верхній гідроізоляційний шар створюється шляхом наплавлення руберойду в два шари, або монтажу ПВХ мембрани.

Будь-які покрівельні роботи спрямовані на створення або відновлення кожного з шарів покрівельного пирога. Це може бути:

 • Поточний ремонт по відновленню гідроізоляційного шару – зварювання латок, пайка розійшлися швів, заміна і герметизація притискних планок;
 • Наплавлення нових шарів руберойду або монтаж ПВХ мембрани поверх старого покриття;
 • Капітальний ремонт плоского даху з демонтажем всіх верств що стало непридатним покрівельного пирога і їх подальшим монтажем;
 • Пристрій рубероидной або мембранної м’якої покрівлі з нуля.

Вартість покрівельних робіт залежить від їх виду та обсягу. При її розрахунку розцінки на необхідні покрівельні роботи множаться на число квадратних метрів і підсумовуються. Також враховується вартість використовуваних матеріалів. Найдешевше обійдеться наплавление латок на руберойдовому або мембранном покритті. А найбільших витрат зажадає капітальний ремонт м’якої покрівлі, адже крім вартості монтажу вони включають також ціну демонтажу старого покрівельного пирога. Наша компанія пропонує вигідні розцінки на монтаж покрівлі, ціна за м2 не перевищує середню по Києву.

Процес наплавлення покрівлі

Найбільш відповідальним етапом монтажу плоскої покрівлі є наплавление покрівельного покриття, адже від того, наскільки якісно виконана ця робота, буде залежати гідроізоляція і термін служби даху. Роботи по наплавленню руберойду ми виконуємо в такій послідовності:

 • Поверхня під наплавление руберойду вирівнюємо і обробляємо праймером.
 • Уздовж найнижчою боку даху розгортаємо перший рулон, вирівнюємо, а потім припаюємо його край з заходом на парапет.
 • Скачує рулон назад і, розігріваючи пальником його низ, поступово розмотує за допомогою гака на себе, а потім притискаємо розігрітий матеріал до основи прікаточним валиком.
 • Сусідні смуги наплавляти з нахлестом 10 см, міцність шва перевіряємо за допомогою шпателя, при необхідності прогреваем шов повторно і накочуємо валиком.
 • Другий шар руберойду укладаємо з розгоном, щоб верхні шви не збігалися з нижніми.
 • Краї смуг заводимо на парапети, припаюємо, фіксуємо притискними планками і додатково герметизируем.

Ми виробляємо укладання покрівлі у відповідності з усіма технологічними вимогами, завдяки цьому, а також застосування якісних сертифікованих матеріалів, наші наплавляемие покрівлі служать не менше 25-30 років.

Якщо вам необхідні послуги професійних покрівельників по ремонту та покрівлі дахів в Києві, звертайтеся в нашу компанію. Ми гарантуємо демократичні ціни, висока якість і максимальний термін служби наших дахів. Зв’яжіться з нами, і ми надамо вам пораду разі виникнення питань, допоможемо в оформленні заявки і організуємо безкоштовний виїзд нашого фахівця для технічного огляду вашої даху.