Наша компанія надає послуги з монтажу покрівлі наплавляється за середньоринковими цінами в Києві та Київській області. Ми гарантуємо відмінну якість монтажу і максимальний термін служби наших покрівель. На всі види робіт даємо гарантію.

Для покриття плоских дахів – будь то висотна будівля або звичайний гараж – найчастіше використовується руберойд. Покрівля даху руберойдом має багато переваг, серед яких – доступна ціна, швидкий монтаж. За свою столітню історію цей покрівельний матеріал помітно еволюціонував, і зараз один з кращих видів наплавлюваного рулонної покрівлі – євроруберойд – має високу стійкість до атмосферних факторів, відмінні показники гідроізоляції і термін служби до 30 років.

Щоб реалізувати цей потенціал, необхідна якісна укладання руберойду, ціна його досить висока, тому довіряти його монтаж потрібно досвідченим майстрам – таким, як фахівці нашої компанії.


Чому обирають нас

Безкоштовний виїзд фахівця

Ознайомчий виїзд нашого інженера на об’єкт обійдеться вам безкоштовно в будь-якому випадку

Доставка матеріалу на об’єкт

Ми беремо на себе всі турботи про доставку матеріалу на місце роботи – транспортування на об’єкт, підйом на дах

Ми гарантуємо вам якість

На різні види покрівельних робіт ми надаємо гарантію від 3 до 10 років


Ціна покрівлі даху руберойдом Київ

Очищення даху від сміття210 грн
Демонтаж старого покриття250 грн
Демонтаж старої смоли220 грн
Стяжка250 грн
Нанесення праймера220 грн
Монтаж руберойду260 грн
Монтаж водовідводу2100 грн

Технологія монтажу покрівлі наплавляється

Плоскі покрівлі найчастіше в основі мають бетонні плити перекриття, тому опишемо, як ми виконуємо укладання руберойду в даному випадку. Монтаж м’якої покрівлі наплавляється на бетонну основу ми виробляємо з дотриманням наступних етапів:

 • Підготовка поверхні;
 • Укладання пароізоляційної плівки;
 • Монтаж теплоізоляційного шару з плит стіродур або мінеральної вати (з гідроізоляцією);
 • Влаштування цементної стяжки з ухилом для стоку води;
 • Покриття цементної стяжки праймером;
 • Наплавлення руберойду в два шари.

Така технологія дозволяє отримати абсолютно водонепроникну покрівлю, на якій не буде застоюватися вода. Завдяки шару утеплювача, вона добре утримує тепло взимку і зберігає прохолоду влітку. При влаштуванні покрівлі гаража можна обійтися без пароізоляції і утеплення. Вартість укладання руберойду в цьому випадку буде нижче. Розглянемо кожен з етапів покрівлі даху руберойдом докладніше.

Підготовка основи

Поверхня, на яку буде проводитися монтаж руберойду, не повинна мати виступів і западин, щоб прилягання шарів покрівельного пирога до неї було максимально щільним. Тому роботи по влаштуванню покрівлі наплавляється ми починаємо з підготовки підстави. У разі укладання руберойду на плити перекриття, ми:

 • Прибираємо з бетонної поверхні все сміття;
 • Збиваємо і вирівнюємо всі бетонні напливи і зрізаємо виступи арматури;
 • При наявності тріщин закладаємо їх цементним розчином;
 • Після висихання цементного розчину ретельно підмітаємо вирівняну поверхню.

Правильна підготовка підстави усуває вади, які можуть погіршити якість м’якої покрівлі, тому ми приділяємо цьому етапу монтажу пильну увагу.

Укладання пароізоляції

Бетон є паропроникним матеріалом, крізь нього водяну пару з повітря житлових приміщень проникають в утеплювач, знижуючи його теплоізоляційні властивості. Підвищення вологості утеплювача всього на 1% зменшує його опір теплопередачі на третину, а при зволоженості 5% цей показник знижується вдвічі. Щоб цьому запобігти, на бетонні плити ми укладаємо пароізоляцію. Укладання полотнищ ми виробляємо з нахлестом 10-15 см і краю матеріалу заклеює, щоб на стиках не було витоків пари в шар утеплювача. Завдяки цьому, наші утеплені м’які покрівлі з руберойду відмінно утримують тепло.

Укладання теплоізоляції

В якості теплоізоляції покрівлі ми використовуємо стиродур (екструдований пінополістирол) і мінвату. Кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси, при виборі утеплювача слід враховувати, що:

 • Укладання мінвати можна робити тільки в суху погоду, дощ і сирість можуть її повністю позбавити теплоізоляційних якостей;
 • Якщо по даху планується багато ходити і ставити важкі предмети, то краще для утеплення використовувати стиродур, оскільки він має більш високу жорсткість, ніж мінвата.

При укладанні мінвати ми накриваємо її зверху гідроізоляційної плівкою, яку герметизируем на стиках, щоб запобігти потраплянню вологи в утеплюючий шар. Стиродур має закриточарункову структуру, його гігроскопічність практично нульова, тому в гідроізоляції він не потребує.

Похилоутворюючого стяжка

Щоб на плоскому даху не стояли калюжі, необхідно створити хоча б невеликий нахил, уздовж якого дощова або тала вода буде стікати вниз. Для цього ми виконуємо похилоутворюючого цементну стяжку. При покрівлі руберойдом даху гаража ухил зазвичай робимо до задньої стіни, а на дахах будинків – в сторону зливного отвору водостоку. Завдяки цьому, на покрівлі не застоюється вода, і не створюються умови для появи протікання.

Нанесення праймера

Після повного висихання цементної стяжки на всю її поверхню наносимо праймер – мастику на бітумної основі. Це необхідно для того, щоб руберойд надійно приклеївся до основи. Коли мастика застигне і перестане липнути, переходимо безпосередньо до монтажу руберойду.


Монтаж покрівлі наплавляється

Монтаж руберойду виробляємо в два шари, для нижнього шару використовуємо матеріал без посипання, для верхнього – з крупнозернистою. Роботи виконуємо в такому порядку:

 • Укладання першого рулону починаємо з найнижчого краю покрівлі, щоб нахлест, утворений при монтажі наступних смуг, не давав стікає воді проникати в стики.
 • Рулон розгортаємо точно за місцем і припаюємо його край. Це робиться для того, щоб при розігріві він розмотувався в потрібному напрямку, а не пішов косо.
 • Потім скачуємо рулон назад до місця, де він вже припаяний до основи.
 • За допомогою пальника розігріваємо нижній шар руберойду, поки перед ним не утворюється валик з розплавленого бітуму.
 • Спеціальним гаком розмотує рулон на себе, щоб не ходити по розм’якшення матеріалу, залишаючи сліди.
 • Для кращої адгезії накочуємо руберойд валиком.
 • Відразу після приклеювання смуги перевіряємо якість шва. У місцях нетривкого зчеплення піднімаємо край шпателем, прогріваємо пальником і накочуємо за допомогою валика.
 • Наступний рулон приклеюємо аналогічно з бічним нахлестом 10 см. Якщо потрібно подовжити смугу, то торцевої нахлест робимо розміром 10-15 см.
 • Другий шар руберойду укладаємо в тому ж напрямку, але зі зміщенням, щоб стики не володіємо один над одним.
 • На стиках покрівлі та парапету ми попередньо робимо жорсткі бортики висотою 10 см з нахилом 45 °.
 • Після плоскої частини покрівлі приступаємо до пристрою премиканій до парапетів і виступаючих елементів даху.
 • По верхній лінії примикання монтуємо притискну планку.

Великий професійний досвід дозволяє нам виконувати поклейку руберойду швидко і якісно, ​​ціна за м2 в нашому прайсі не перевищує середньоринкову.


Фотографии работ

Кровля крыши рубероидом
Замена мягкой кровли
Описание
Ремонт наплавляемой кровли
Описание

Особливості монтажу руберойду на даху

При монтажі м’якої покрівлі наплавляється не обійтися без роботи з металом. В процесі укладання руберойду виникає необхідність в кріпленні притискних планок, також необхідний монтаж воронки внутрішнього водостоку, флюгарок. Ми виконуємо всі ці види робіт, роблячи, що називається, наплавляемие покрівлі «під ключ».

Монтаж притискної планки. Планка примикання повинна не тільки фіксувати край руберойду на стіні або парапеті, а й захищати покрівлю від проникнення води, що стікає по вертикальній поверхні. Для цього її верхній край загинається і вставляється в вузьку штробу, яку ми прорізаємо в стіні за допомогою болгарки.

Штробу ми робимо під кутом, щоб вода стікала по планці вниз і не проникала в товщу стін. Лінію примикання руберойду ми герметизируем силіконом, зверху закриваємо вставленої в штробу притискною планкою і закріплюємо її за допомогою дюбелів і покрівельних саморізів з гумовими прокладками.

Монтаж водостічних воронок. На етапі монтажу утеплювача навколо виходу внутрішнього водостоку виконуємо установку воронки. Після наплавлення першого шару руберойду прорізаємо отвір в місці виходу водостоку і заливаємо його краю розплавленим бітумом. Потім встановлюємо на місце воронку, занурюючи її в гарячий бітум.

Після наплавлення верхнього шару покрівельного килима вирізаємо в ньому отвір діаметром рівним зіву фланця воронки. На завершення встановлюємо притискне кільце і монтуємо на нього фільтр воронки.

Монтаж покрівельних аераторів (флюгарок) необхідний для відводу можливого скупчення вологи з покрівлі на вулицю. Для цього в руберойді робиться невеликий отвір, щоб мати доступ до стяжки, після чого зверху ставиться і надійно оклеивается флюгарка.

Якщо вам необхідні послуги з монтажу покрівлі наплавляється в Києві або області, і ви хочете щоб робота була виконана на вищому рівні, а ціна була демократичною, звертайтеся в нашу компанію. Ми зробимо для вас теплу і надійну покрівлю, яка буде вам служити не один десяток років, не вимагаючи ремонту.