Наша компанія готова виконати для вас ремонт м’якої покрівлі на об’єкті будь-якого розміру і типу в Києві або області. Ми працюємо з усіма видами матеріалів (рулонні, мембранні, бітумна черепиця), ремонтуємо дахи висотних промислових і багатоквартирних будинків, приватних житлових будинків і гаражів, оперативно виїжджаємо на аварійні випадки і попередні огляди, строго дотримуємося договірні ціни і терміни.


Чому обирають нас

Безкоштовний виїзд фахівця

Ознайомчий виїзд нашого інженера на об’єкт обійдеться вам безкоштовно в будь-якому випадку

Доставка матеріалу на об’єкт

Ми беремо на себе всі турботи про доставку матеріалу на місце роботи – транспортування на об’єкт, підйом на дах

Ми гарантуємо вам якість

На різні види покрівельних робіт ми надаємо гарантію від 3 до 10 років


Основні види м’якої покрівлі

Телефонуйте нам, якщо у вас з’явилися проблеми (протікання, візуально помітні дефекти покриття, застояна вода на поверхні і т. Д.) На даху однієї з наведених нижче типів:

Наплавляюча

В якості покриття використовується рулонний покрівельний матеріал (руберойд). Його нагрівають за допомогою газового пальника, яка розплавляє поверхневий шар бітуму, а потім щільно притискають до поверхні. Зазвичай такі матеріали служать від 10 до 30 років (в залежності від їх класу і якості), але при порушенні технології монтажу ремонт м’якої покрівлі з руберойду може знадобитися і раніше.

З бітумної черепиці

По суті, бітумна черепиця – це трохи модифікований євроруберойд на основі скловолокна та бітумно-полімерного сполучного, нарізаний на невеликі елементи (гонт) з фігурними краями. Так матеріал краще тримається на скатних покрівлях, а дах набуває додаткової естетику. Гонти укладають на суцільну обрешітку з фанери або ОСП, покриту шаром підкладкового матеріалу, і додатково закріплюють на мастику або цвяхи.

З ПВХ-мембрани

Мембранна покрівля стійка до ультрафіолету і температурних перепадів, тому термін її служби при дотриманні всіх правил укладання вище, ніж у інших м’яких матеріалів. Полотна споюють між собою гарячим повітрям за допомогою спеціального апарату або будівельного фена.


Типи ремонту м’якої покрівлі

Залежно від характеру пошкодження даху, ступеня її зношеності і загальної площі дефектів, ми виконуємо наступні види ремонту:

  • Аварійний. Якщо вам необхідний терміновий виїзд і відновлення гідроізоляції даху, порушеною через сильний вітер, зливи або сходу великий сніжно-крижаної маси, телефонуйте нам прямо зараз. Ми відразу ж приступимо до роботи і постараємося мінімізувати збиток внутрішньому простору будівлі. Вартість ремонту м’якої покрівлі в цьому випадку буде залежати від того, наскільки критичні пошкодження і які матеріали будуть потрібні для їх усунення.
  • Поточний. Якщо на даху з’явилися тріщини, здуття або місцеві відшарування покриття, а їх загальна площа не перевищує 40%, ми зробимо частковий ремонт і приберемо всі дефекти. Найчастіше робота в цьому випадку зводиться до накладання латок чи заміні зіпсованих елементів покриття.
  • Капітальний. Якщо дахове покриття відслужило свій термін або має стільки дефектів, що усувати їх окремо не має сенсу, його потрібно замінити. Ремонт м’якої рулонної покрівлі з руберойду можна зробити за допомогою наплавлення нових полотен за існуючим покриттю, якщо воно відносно рівне, а внутрішні ізоляційні шари не пошкоджені. У всіх інших випадках ми повністю демонтуємо старі матеріали, відновлюємо цілісність підстави (стяжки, металевих листів, дерев’яної обрешітки) і укладаємо весь покрівельний пиріг заново.

Фотографії робіт

Кровля крыши рубероидом
Замена мягкой кровли
Описание
Ремонт наплавляемой кровли
Описание


Особливості ремонту м’якої покрівлі єврорубероїдом

У процесі реконструкції старої покрівлі, покритої наплавляються,, ми виконуємо наступні види ремонтних робіт:

  • Відновлення бетонної стяжки. Закладаємо тріщини і нерівності, при необхідності збільшуємо ухил, прибираємо сміття і надлишкову вологу;
  • Видалення міхурів і тріщин верхнього шару покриття на локальних ділянках м’якої покрівлі. Прорізаємо дефектний місце, дивимося стан нижніх шарів, при необхідності виймаємо весь матеріал до стяжки, заливаємо утворену порожнину мастикою, а зверху накладаємо латку;
  • Ремонт стиків. Причини протікання рулонної покрівлі часто полягають в розійшлися швах, які втратили герметичність через неякісний монтаж або природного старіння. Ми проварюємо дефектні стики заново, а якщо це недоцільно, накладаємо на них латки або промазуємо мастикою;
  • Часткова або повна заміна м’якої покрівлі. Якщо площа пошкодження через природного зносу або атмосферних катаклізмів настільки велика, що накладати латки безглуздо, ми змінюємо покриття на окремих ділянках або на всій поверхні даху;
  • Установка флюгарок. Покриття плоскої покрівлі піддається інтенсивному впливу сонячних променів і вологи, яка може проникати всередину покрівельного килима і потрапляти в утеплювач і на стяжку. Щоб цього уникнути, на даху монтують спеціальні пристрої для вентиляції підпокрівельного простору, які називаються флюгарками (або аератори).

Вартість робіт по ремонту м’якої покрівлі залежить від безлічі факторів: її розмірів, поточного стану, необхідності демонтувати старе покриття і ряду інших. Точну ціну ми зможемо назвати тільки після детального огляду об’єкта.

Якщо ви хочете, щоб дах вашого будинку безвідмовно прослужила весь покладений їй термін, не вдавайтеся до послуг дилетантів. Зателефонуйте нам і запросіть бригаду професійних покрівельників з величезним досвідом і всіма необхідними інструментами. Їх висока кваліфікація – запорука вашої економії на експлуатації покрівлі в майбутньому.