Протікання даху призводить до ослаблення будинкових конструкцій і загрозу обвалення стелі. Щоб уникнути цього, досить стежити за станом покрівлі. Наша фірма займається відновленням дахів в Києві та Київській області за прийнятною ціною за квадратний метр. Можете замовити як точкове і термінове усунення дефектів покрівлі, так і реконструкцію всього даху.


Які роботи ми виконуємо


Чому обирають нас

Безкоштовний виїзд фахівця

Ознайомчий виїзд нашого інженера на об’єкт обійдеться вам безкоштовно в будь-якому випадку

Доставка матеріалу на об’єкт

Ми беремо на себе всі турботи про доставку матеріалу на місце роботи – транспортування на об’єкт, підйом на дах

Ми гарантуємо вам якість

На різні види покрівельних робіт ми надаємо гарантію від 3 до 10 років


Перші ознаки проблем

Якщо покрівля виглядає цілою, це не означає, що вона в порядку. Мікротріщини в покрівлі бувають непомітні. Тривожним дзвінком стають маленькі протікання, затхлий запах на горищі, велика кількість конденсату на конструкціях. Уважно огляньте підпокрівельний простір: якщо там з’явилися пліснява або грибок, необхідно викликати фахівців.

Ремонт м’якої покрівлі

Від типу покриття залежить складність і вартість ремонту. Головне достоїнство м’якої покрівлі – її гнучкість, що дозволяє застосовувати покриття на складних поверхнях (наприклад, на вигнутій даху). М’яка покрівля буває 4 видів:

  • Рулонний бітумна покрівля виділяється дешевизною і легкістю монтажу. Її недолік – підвищена горючість і велику вагу, так як руберойд укладається кількома шарами. Для точкового ремонту бітумної покрівлі проблемне місце оглядають, зачищають і ставлять латку.
  • Мастикових або наливна покрівля відрізняється найвищою гідроізоляцією і зносостійкість. Її застосовують і на плоских, і на похилих дахах, однак не варто використовувати мастику при кутах нахилу понад 40 °. Ремонтувати наливну покрівлю можна без видалення колишнього покриття.
  • Рулонні полімерні мембрани погано горять в порівнянні з класичним бітумним покриттям. Вони значно легше і довговічніше. Перед ремонтом такого даху необхідно видалити старе покриття, але додаткова зачистка або сушка даху не потрібні.
  • Штучна бітумна черепиця стилізована під старовинні черепичні дахи. Після тривалого використання між черепиця можуть утворитися щілини, і шар гідроізоляції порушиться. У такому випадку за допомогою дерев’яних клинів піддягають дефектні пластини і замінюють їх.

Ви також можете замовити косметичний ремонт м’якої покрівлі, якщо помітили на ній повітряні або водяні бульбашки і деформації. Ціни за ремонт м’якої покрівлі в Києві та Київській області представлені на сайті.

Ремонт жорсткої покрівлі будинків

Послуги з ремонту жорсткої покрівлі в Києві затребувані частіше, так як цей тип покриття традиційний для пострадянських країн. У старих будинках в якості покрівельного матеріалу використовували шифер. Це дуже дешевий матеріал, але термін його служби не перевищує 15 років.

Ремонтувати старий шифер, якщо є можливість замінити його на металеву або керамічну покрівлю, недоцільно. Якщо потрібно усунути текти в потрісканий шифер, його замазують бітумом, азбестом, готовими шпаклівками або епоксидкой.

Довговічні і привабливі покрівлі з металу або металочерепиці – оптимальний варіант для приватних і багатоквартирних будинків. Їх головний ворог – корозія. Якщо істёрся захисний антикорозійний шар, потрібно терміново усувати пошкодження, щоб обійтися дрібним ремонтом.

Огляньте проблемні місця:

  • стики листів покрівлі;
  • кріплення покрівлі до крокв;
  • ділянку навколо димаря, якщо живете в приватному будинку.

Керамічна черепиця – перевірений часом варіант покриття даху. Сучасні технології виготовлення зробили цей матеріал довговічніший. Ремонт даху з керамічної черепиці полягає в заміні тріснутих через температури, вологості, сходження снігу або ударів черепиці на нові.

Як ми працюємо

Залежно від ситуації і стану вашої покрівлі ми виконуємо капітальний, поточний або аварійний ремонт.

Капітальний ремонт даху необхідний при значному зносі покрівлі, обрешітки, крокв або гідро- і теплоізоляційних шарів. Скільки коштує заміна перекриттів, залежить від ступеня зносу. На нашому сайті вказані приблизні розцінки на ремонт квадратного метра покрівлі. Після проведення капітального ремонту дах повністю відновлює свої захисні властивості і ресурс.

Поточний ремонт проводять для запобігання ушкоджень даху. Ціна поточного ремонту завжди нижче, так як він не має на увазі повну заміну несучих елементів і покрівлі, а призначений для лагодження проблемних ділянок.

Аварійний ремонт необхідний тоді, коли сталася непередбачена поломка. Наприклад, якщо через ураган зірвав частину покрівлі, потрібно терміново провести заміну, щоб ніщо не загрожувало безпеці мешканців. Буває, що потреба в аварійному ремонті утворюється через недбалість будівельників і застосуванні несертифікованих матеріалів. Коли мова про заміну покрівлі, економія може обернутися серйозними проблемами.

Герметизація плоскою і скатної даху

Гідроізоляція особливо важлива на плоских дахах, вода з яких зливається повільніше. Бітумні або наливні покрівлі самі по собі відмінно тримають воду, але шифер, метал або черепиця недостатньо герметичні. Вода, що проникла під покрівлю, приносить безліч проблем:

  • Гниють дерев’яні обрешітки, бетонні стяжки покриваються тріщинами;
  • Промоклий теплоізоляційний шар втрачає свої властивості;
  • На стінах утворюється грибок, з’являється цвіль, спори якої небезпечні для здоров’я.

Ми працюємо з різними видами гідроізоляційних покриттів, включаючи бітум, полімерні мембрани, мастики і рідку гуму. Залежно від конструкції даху, ми підбираємо правильне розташування та матеріал гідроізоляційного шару. Можлива також установка і ремонт водостоків.

Ремонт теплоізоляції

Від стану теплоізоляції залежить, наскільки комфортно ви будете почувати себе в будинку взимку, і скільки енергії буде йти на опалення. Шар утеплювача традиційно розташовується під шаром гідроізоляції. Залежно від конструкції даху, ми знімаємо верхні шари покрівлі або відновлюємо утеплювач з боку підпокрівельного простору.

Своєчасно ремонтируемая дах прослужить десятиліття, збереже ваш будинок і ваші гроші. Телефонуйте або пишіть нам через форму на сайті, якщо потрібна заміна перекриттів або реконструкція покрівлі. Складіть заявку і викличте майстра на об’єкт. Він допоможе скласти кошторис, і бригада швидко приступить до робіт.