На нашому сайті можна замовити ремонт даху балкона в Києві та Київській області. Ми виконуємо всі види ремонтних робіт – від усунення протікань, гідроізоляції та утеплення, до повної заміни покрівельної конструкції.


Чому обирають нас

Безкоштовний виїзд фахівця

Ознайомчий виїзд нашого інженера на об’єкт обійдеться вам безкоштовно в будь-якому випадку

Доставка матеріалу на об’єкт

Ми беремо на себе всі турботи про доставку матеріалу на місце роботи – транспортування на об’єкт, підйом на дах

Ми гарантуємо вам якість

На різні види покрівельних робіт ми надаємо гарантію від 3 до 10 років


Балкони останніх поверхів спочатку поставлені в менш вигідні умови – над ними немає нічого, крім балконних даху, яка не завжди забезпечує необхідний рівень теплоізоляції і до того ж може протікати. Але, зробивши якісний ремонт даху балкона з утепленням, можна нівелювати всі недоліки його «крайнього» місця розташування, і зробити цей куточок квартири сухим і комфортним.

Своєчасна ліквідація протікань балконних покрівлі дозволить уникнути руйнування бетонної плити, появи вогкості стін, запобіжить розвитку грибка і цвілі, що благотворно позначиться на мікрокліматі приміщень.


Фотографії робіт

Кровля крыши рубероидом
Замена мягкой кровли
Описание
Ремонт наплавляемой кровли
Описание


Основні причини для ремонту даху балкона

Ознаки протікання даху балкона найчастіше бувають явними – наприклад, коли в негоду з балконного стелі ллється вода. Але нерідко на необхідність ремонту покрівлі балкона вказують непрямі ознаки – поява плям вогкості на зовнішній стіні або випадання на стелі конденсату. У будь-якому з цих випадків необхідно вжити заходів щодо усунення протікання, адже відсирілі стіни втрачають свої теплоізоляційні властивості, в них починаються процеси руйнування, а на поверхні поселяються цвілеві грибки. Також вогкість може спровокувати замикання електропроводки.

Причини для ремонту покрівлі лоджії, можуть бути самими різними:

 • Неякісний монтаж покрівельного покриття. Якщо спочатку були допущені помилки при монтажі покрівлі балкона, то ремонт може знадобитися вже після 1-3 років експлуатації. Однією з поширених помилок є неправильний монтаж притискної планки, за допомогою якої край руберойду кріпиться до вертикальної поверхні. В результаті з’являються протікання біля основи балконної плити.
 • Пошкодження або відсутність герметика. Герметизуючі склади повинні бути ізольовані від дії ультрафіолету, інакше вони швидко руйнуються. Тим більше, якщо будівельники при монтажі вирішили взагалі обійтися без застосування герметика.
 • Щілини і містки холоду. Освіта щілин в покрівельному килимі призводить до промокання утеплювача, втрати ним теплоізоляційних властивостей і появи містків холоду.
 • Пошкодження. Сильні пориви вітру, падіння бурульок, гілок дерев і різних покрівельних конструкцій можуть привести до зриву або розгерметизації покриття балконних даху.
 • Знос бетонної плити або покрівельного покриття. Атмосферні фактори призводять до старіння і зносу покрівельного покриття, а без хорошої гідроізоляції з часом починається і руйнування залізобетонної плити. Це може привести до відшарування і падіння шматків бетону, а в запущених випадках – навіть до зриву балконних конструкції.

Також ремонт даху балкона останнього поверху може знадобитися при необхідності її утеплення. Утепливши дах, стіни, підлогу лоджії і встановивши склопакети, можна влаштувати на ній зимовий сад або зону відпочинку.


Ціни

Очистка крыши от мусора210 грн
Демонтаж старого кровельного покрытия250 грн
Монтаж кровли2100 грн

Види ремонтних робіт

Фахівцями нашої компанії виконуються наступні види робіт по ремонту покрівлі балкона в Києві та Київській області:

 • Заміна або відновлення покрівлі наплавляється. Залежно від стану наплавляємого покриття ми виробляємо або відновлення з настиланням нових шарів руберойду, або повну заміну м’якої покрівлі на балконі.
 • Герметизація швів і тріщин. Якщо дахове покриття на даху лоджії в хорошому стані, але є локальні дефекти – розходження швів, нечисленні тріщини, то ми виробляємо їх розтин, просушку і надійну герметизацію. Ціна такого ремонту покрівлі балкона невисока, а термін служби продовжується на 8-10 років.
 • Заміна або утеплення покрівлі. Утеплення даху лоджії і балкона значно підвищує рівень комфорту – влітку покрівля не перегрівається, а взимку – не промерзають. При розгерметизації утеплювача в нього проникає волога, що призводить до втрати ним теплоізоляційних якостей. Якщо потрібно утеплити дах лоджії або замінити непридатний утеплювач – звертайтеся до нас, ми виконуємо утеплення покрівель Стіродур і мінватою з надійною гідроізоляцією.
 • Демонтаж і монтаж нового даху лоджії або балкона. Якщо під покрівельним покриттям почалися процеси руйнування залізобетонної плити, необхідно провести демонтаж покрівельного пирога, відремонтувати підставу, а потім на ньому виконати монтаж нового даху.
 • Посилення або заміна застарілого каркаса. Металеві каркаси балконних покрівель з часом піддаються корозії і можуть становити небезпеку, погрожуючи зривом. Ми обстежуємо каркас балконного навісу і, в залежності від його стану, виробляємо або посилення його конструкції із застосуванням зварювання на висоті, або здійснюємо заміну старого каркаса на новий з подальшою покрівлею даху балкона.
 • Заміна та укладання покрівельного покриття. Ми здійснюємо заміну і укладку не тільки м’яких, але і металевих покрівель з профнастилу, металочерепиці, оцинкованого листа.

В нашому прайсі є розцінки на всі ці види робіт. Знаючи площу покрівлі, можна приблизно розрахувати, скільки коштує ремонт даху балкона. Точну ціну ми назвемо після ознайомлення з об’єктом.

Якщо вам необхідний ремонт даху балкона на останньому поверсі в Києві або області, і ви шукаєте найвигіднішу пропозицію, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо великий досвід в монтажі і ремонті покрівель лоджій і балконів, виконуємо його з дотриманням технології та із застосуванням перевірених якісних матеріалів. Завжди пропонуємо найкращі ціни і оптимальні рішення, економлячи кошти замовника. Висока якість роботи підтверджуємо гарантією.